Zimní zahrady

Zimní zahrady se stále častěji stávají běžným doplňkem rodinných domů. Poskytují prosvětlené celoročně uživatelné prostory a vytvářejí ideální prostor k domácí rekreaci. Na rozdíl od zděných přístavků působí zimní zahrady vzdušným a elegantním dojmem.

Výhody zimní zahrady

Zimní zahrada prosvětlí váš dům a zvětší obytnou plochu.

Umožňuje nejen pěstování rostlin, ale také přispívá k úspoře energie, pokud se rozhodnete využívat energii slunečního záření.

Výroba a montáž zimních zahrad

Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů. U hliníkových systémů používáme pro maximální možné barevné sladění zastřešení s okolním prostředím povrchovou úpravu Komaxit (prášková barva vypalovaná při vysokých teplotách), která umožňuje použít kompletní barevnou stupnici RAL (obsahuje přes 200 barevných odstínů). U plastových systémů je možnost barevného sladění mnohem užší.

Jako střešní krytina se nejčastěji používají polykarbonátové komůrkové desky. Mají nízkou hmotnost, vynikající tepelně izolační vlastnosti a propustnost světla, odolnost proti vlivům přímého slunečního záření a nárazům (jsou prakticky nerozbitné, takže nehrozí nebezpečí padajících střepů.

Kvalitní realizací zimní zahrady a individuálním přístupem rádi přispějeme k vylepšení vašeho domácího prostředí.

Poptávka