Zastřešení k bazénu patří!

10.5.2021

Máte bazén bez zastřešení? Doporučujeme si jej pořídit. Zastřešení zajišťuje vyšší bezpečí dětí a domácích mazlíčků před pádem do bazénu. Již si nebudete muset dělat starosti, když si Vaše děti okolo bazénu hrají. Náhodné pády do vody se tak stanou minulostí.

Čistota vody

Zastřešení mimo jiné chrání bazén i před nečistotami. Díky zastřešení si výrazně usnadníte péči o čistotu vody i bazénu! Chcete se Vy nebo Vaši blízcí vykoupat a nechcete již řešit časově nepříjemné čištění bazénu od napadaného listí a dalších nečistot? Řešení je jasné – zastřešení!

Teplota vody

Milujete letní koupání a rádi byste si jej prodloužili? Se zastřešením bazénu to není problém! Prodlužte si koupací sezónu až o několik měsíců. Jak je to možné? Voda v bazénu se přes den ohřívá sama pomocí skleníkového efektu, v noci cenné teplo neuniká do prostoru. Zároveň střecha na Vašem bazénu přinese úsporu energie při vytápění.

Proč si pořídit zastřešení:

  • zvyšuje bezpečnost dětí a zvířat před pádem do vody,
  • udržuje v bazénu teplo,
  • prodlužuje koupací sezónu,
  • snižuje časovou náročnost údržby,
  • šetří peníze.

Se zastřešením bazénů od společnosti Montplast nešlápnete vedle. Navrhneme Vám přesně padnoucí střechu pro Váš bazén, nebudete se tak muset obávat atypických rozměrů.

Pro maximální možné barevné sladění zastřešení s okolním prostředím používáme povrchovou úpravu Komaxit, která obsahuje přes 200 barevných odstínů.

Podívejte se na naše realizace.