Autodoprava

Levná autodopoprava. Nabízíme okamžité přistavení kontejneru, naložení a odvoz stavební suti, domovního odpadu, železného šrotu, větví, trávy, kompostu a jiného odpadu či materiálu. Rychlý dovoz a přepravu písku, hlíny, hnoje, štěrku, betonu, kačírku, recyklátu, mulčovací kůry, stavebního materiálu, stavební suti, automobilů aj. Přeprava sypkých hmot vozidlem značky AVIA, LIAZ, disponujeme 10 kusy kontejnerů. Ceny dle dohody.

  • Avia 3t - Kontejner
  • Liaz Steyr 6t - Kontejner
  • Liaz 4x4 8t - třístranný sklápěč

Kontejner na suť a odpad - Přelouč, Pardubice a okolí

Nabízím přistavení kontejneru na odvoz stavební suti, výkopové zeminy, domovního nebo i jiného odpadu - větve, tráva, listí, šrot, vraky. Dále rychlý dovoz písku, betonu, kačírku atd. Autoodtah , doprava paletového a jiného materiálu, vyklízení starých budov a sklepů včetně demoličních a zemních prací.   

Použijte naše kontejnery na odpad, suť a můžeme i přistavit k vaší zemní práci v Přelouči a okolí Pardubic. Nabízíme dopravu vozem Avia 31 kontejner nosnost 3t. Dovoz písku, štěrku, betonu, dřeva a různých stavebních materiálů.

Přistavení kontejnerů a následný odvoz odpadů a sutí je možné domluvit po telefonické dohodě. Zemní práce pásovým bagrem, smykovým nakladačem UNC. Přeprava stavebních strojů. Přeprava sypkých hmot vozidlem AVIA a LIAZ.

Tel.: 466 972 737
Fax: 466 972 012
Mobil: 737 284 631, 739 031 132
E-mail: montplast@montplast.cz

Poptávka